Producenci
Canon Tusz PGI2500 BK/C/M/Y MULTI 9290B006
Opis
Wielopak obejmujący atrament pigmentowy DRHD w czterech kolorach: czarnym, błękitnym, amarantowym i żółtym. Omawiany atrament umożliwia drukowanie wysokiej jakości dokumentów biznesowych na zwykłym papierze i generuje wyraźne czcionki i doskonałą grafikę.
Dane techniczne
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Kolor | Czarny (black) |
| Pojemność | 29.1 ml |
| Pojemność | 9.6 ml |
| Pojemność | 9.6 ml |
| Pojemność | 9.6 ml |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 4 |
| Kompatybilność |
|