Producenci
Canon Urządzenie multifunkcyjne MF655CDW 5158C004
Opis
Canon i-SENSYS MF655Cdw - Drukarka wielofunkcyjna - kolorowa - laserowa - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (oryginał) - A4/Legal (nośniki) - do 21 str./min (kopiowanie) - do co 21 str./min (drukowanie) - 250 arkuszy - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), host USB
- Łączność w chmurze do drukowania i skanowania
- Bezpieczne drukowanie kodu PIN i sprawdzanie systemu podczas uruchamiania
- Kolorowy ekran dotykowy
Zmaksymalizuj wydajność drukowania i skanowania dzięki podłączonym kolorowym drukarkom
Rozbudowana łączność z chmurą i urządzeniami mobilnymi umożliwia łatwy dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca, a usprawnione przepływy pracy ułatwiają codzienne zadania.
Dostęp do plików z chmury
Gotowa łączność z chmurą umożliwia szybkie i łatwe drukowanie i skanowanie bezpośrednio do i z chmury.
Automatyzacja codziennych zadań
Dostosuj swoje przepływy pracy za pomocą Biblioteki aplikacji, która umożliwia zadania za jednym dotknięciem, takie jak drukowanie zapisanych formularzy, skanowanie do wiadomości e-mail i kopiowanie dokumentów.
Ochrona Twoich dokumentów
Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa obejmują bezpieczny kod PIN, który ogranicza automatyczne wysyłanie zadań, oraz sprawdzanie systemu podczas uruchamiania w celu ochrony urządzenia przed włamaniami i wirusami.
Zoptymalizowana wydajność
Szybkie drukowanie, jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne i duży kolorowy ekran dotykowy zapewniają wydajne drukowanie i skanowanie.
Dane techniczne
| Model | Canon i-SENSYS MF655Cdw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania | Szybkość kopiowania
Czas wykonania pierwszej kopii
Płyta szklana (A4):
Rozdzielczość kopiowania
Tryby kopiowania
Kopiowanie dwustronne
Wiele kopii
Zmniejszenie / Powiększenie
Inne funkcje
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 21 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | UFR II |
| Procesor drukarki | 800 MHz x 2 |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 22.6 kg |