Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne Canon TS3450 4463C006
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne Canon TS3450 4463C006
Drukuj, kopiuj i skanuj: to takie proste!
Pokochasz prostotę serii Canon PIXMA TS3450. To kompaktowy, przystępny cenowo i łatwy w użyciu produkt o uniwersalnym zakresie zastosowania. Urządzenie jest zgodne ze smartfonami i ma czytelny, monochromatyczny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,5 cala. Umożliwia drukowanie wyraźnego tekstu i ostrych zdjęć. Jej konfiguracja i eksploatacja jest bardzo prosta. Obsługa smartfonów dodatkowo zwiększa uniwersalność rozwiązania.
Inteligentna prostota
Dzięki kompaktowej, nowoczesnej konstrukcji i doskonałym parametrom pracy pozwala bez wysiłku drukować, skanować i kopiować. To takie proste!
Zgodność z Twoim sprzętem
Możesz drukować, kopiować i skanować z tabletu lub smartfonu, korzystając z łączności bezprzewodowej i prostego interfejsu.
Bardzo prosta konfiguracja
Dzięki włączanej jednym przyciskiem bezprzewodowej łączności oraz łatwiejszej procedurze konfiguracji rozpoczniesz pracę jeszcze szybciej.
Zobaczyć znaczy uwierzyć
Aktualizacje stanu są wyświetlane na czytelnym, monochromatycznym wyświetlaczu LCD o przekątnej 1,5 cala.
Wydruki bez obramowania
Możesz drukować zdjęcia bez obramowania w formacie do 13 × 18 cm. Wydruk zdjęcia w formacie 10 × 15 cm trwa zaledwie 65 sekund1. Technologia Wi-Fi PictBridge umożliwia bezpośrednie łączenie się z aparatem.
NUMERY MODELI
PIXMA TS3450 (czarna), PIXMA TS3451 (biała), PIXMA TS3452 (czarno-biała)
FUNKCJE
Wi-Fi, drukowanie, kopiowanie, skanowanie, obsługa chmury
Dane techniczne
| Model | TS3450 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | 130 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Typ skanera Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów Rozdzielczość skanera (optyczna) 600 × 1200 dpi8 Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście/wyjście) Kolory: RGB, każdy 16-bitowy / 8-bitowy Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów Maksymalny rozmiar dokumentu 216 × 297 mm |
| Parametry kopiowania | Szybkość kopiowania sFCOT: około 27 s sESAT: około 3 obr./min Kopiowanie wielokrotne 20 kopii (maks.) Funkcje kopiowania Kopiowanie dokumentów, kopiowanie bez obramowania Kopiowanie ze zmianą rozmiaru 25400% Dopasowanie do strony Rozmiar dokumentu 216 × 297 mm |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.7 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | Canon BJL |
| Język drukarki | Canon UFR |
| Podajnik papieru | Tylna taca: maks. 60 arkuszy (zwykły papier) |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność kaset (zwykły papier) Drukowanie kolorowych dokumentów A4
Wydajność kaset (zdjęcia) Zdjęcie 10 × 15 cm7
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 327 mm |
| Waga | 4 kg |