Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX1040 EUM/EMB 6169C007
Opis
Canon MAXIFY GX1040
Ta niewielka drukarka typu 3 w 1 ze zbiornikiem MegaTank zapewnia komfort pracy w biurze domowym. Szybko drukuj duże ilości dokumentów biznesowych w wysokiej jakości, korzystając z przystępnych cenowo butelek z atramentem.
Wydajność klasy biurowej w domu
Ta wielofunkcyjna drukarka ze zbiornikiem MegaTank z pełną obsługą z przodu umożliwia drukowanie trwałych dokumentów o jakości biznesowej w domu. Urządzenie MAXIFY GX1040 z łatwością wszędzie się zmieści dzięki zwartej i łatwej w obsłudze konstrukcji. Cztery zbiorniki z atramentem indywidualnie napełniane z przystępnych cenowo butelek umożliwiają szybkie i ekonomiczne drukowanie.
Wielofunkcyjna
Łączność Wi-Fi, drukowanie, skanowanie, kopiowanie i chmura.
Technologia druku
Drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem.
Duża szybkość drukowania
15 obr./min w trybie monochromatycznym, 10 obr./min w trybie kolorowym.
Wydajność w stronach
3000 stron w czerni, 3000 stron w kolorze.
Wyświetlacz
Ekran dotykowy LCD o przekątnej 2,7 cala.
Łączność
USB, Wi-Fi i Ethernet.
Pojemność zasobników zwykłego papieru
Kaseta na 250 arkuszy.
Dane techniczne
| Model | MAXIFY GX1040 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru | Kaseta: maks. 250 arkuszy (papier zwykły) |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Naprasowanki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 265 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe butelki z atramentem:
Kaseta konserwacyjna: MC-G05 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Drukowanie kolorowych dokumentów A4:
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe | Windows: co najmniej 1,5 GB |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 186 mm |
| Szerokość | 374 mm |
| Głębokość | 380 mm |
| Waga | 7 kg |