Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MF237W + CRG737 x 2 1418C161
Opis
i-SENSYS MF237w
Monochromatyczna drukarka laserowa 4 w 1 z funkcjami łączności do małych biur.
Drukowanie bezprzewodowe w małym biurze
Monochromatyczna drukarka laserowa z obsługą sieci zaprojektowana, by zapewnić wszystko, czego potrzebuje małe biuro: drukowanie, kopiowanie, skanowanie i obsługę faksów z poziomu komputerów, smartfonów i tabletów.
Idealny asystent w biurze
Jeśli prowadzisz małą firmę lub pracujesz w domu, docenisz szybkość, niezawodność i jakość druku monochromatycznego, wyświetlacz dotykowy oraz funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksu.
Monitorowanie z komputera lub urządzenia przenośnego
Informacje o dostępie do drukarki, zmiana ustawień sieciowych, konfiguracja książki adresowej i sprawdzanie poziomu tonera wszystko ze zdalnego interfejsu użytkownika (RUI).
Zrównoważony rozwój ma znaczenie
Raporty ECO drukarki ułatwiają monitorowanie i śledzenie zużycia, a tryby automatycznego wyłączania i obniżonego zużycia energii pomagają ograniczyć ślad węglowy do minimum.
Drukowanie ze smartfonów i tabletów
Łatwe drukowanie ze smartfonów, tabletów, laptopów i komputerów stacjonarnych z obsługą rozwiązań bezprzewodowych Mopria, Apple AirPrint, Google Cloud Print i aplikacji Canon PRINT Business.
Szybkie drukowanie
Dzięki technologii Quick First-Print drukarka błyskawicznie wybudza się z trybu uśpienia i rozpoczyna drukowanie, a duża szybkość drukowania rzędu 23 str./min umożliwia wydają pracę biura.
Uniwersalne kasety firmy Canon
Uniwersalne kasety firmy Canon gwarantują najwyższą jakość monochromatycznych dokumentów tekstowych i obrazów. Stała niezawodność i jakość dzięki jednej wymiennej kasecie.
Dane techniczne
| Model | 1418C161 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | 16K |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
Rozdzielczość skanowania:
Szybkość skanowania:
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
Rozdzielczość faksowania
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 23 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 15000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFRII-LT |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | CRG 737 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Kaseta 737 - 2400 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-11 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 360 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 371 mm |
| Waga | 11.4 kg |