Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MF651CW 5158C009
Opis
Seria i-SENSYS MF650 Zaprojektowana dla małych i średnich firm lub osób pracujących zdalnie seria Canon i-SENSYS MF650 to gama szybkich i niezawodnych kolorowych drukarek wielofunkcyjnych A4
Dostęp do plików z chmury
Gotowa łączność z chmurą jest kompatybilna z Google Drive, DropBox i OneDrive, dzięki czemu drukowanie i skanowanie bezpośrednio do iz chmury jest szybkie i łatwe.
Drukuj ze swojego smartfona
Łączność mobilna z aplikacją Canon PRINT Business, AirPrint (Apple) i Mopria (Android) oznacza, że możesz drukować z telefonu, gdziekolwiek jesteś.
Zautomatyzuj codzienne zadania
Dostosuj swoje przepływy pracy za pomocą Biblioteki aplikacji, która umożliwia zadania za jednym dotknięciem, takie jak drukowanie zapisanych formularzy, skanowanie do wiadomości e-mail i kopiowanie dokumentów.
Chroń poufne dokumenty
Solidne funkcje bezpieczeństwa obejmują Bezpieczny kod PIN, który ogranicza automatyczne zwalnianie zadań, oraz Weryfikuj system podczas uruchamiania, aby chronić urządzenie przed hakerami i zagrożeniami wirusowymi.
Zwiększyć efektywność
Szybkie drukowanie, oszczędzające czas jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne oraz duży kolorowy ekran dotykowy ułatwiają efektywne drukowanie i skanowanie.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF651Cw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFR II |
| Procesor drukarki | 800 MHz x 2 |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 18.9 kg |
| Pozostałe parametry | Środowisko pracy
Źródło prądu
Pobór energii
Poziomy hałasu:
|