Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MF842Cdw 6162C008
Opis
Canon i-SENSYS MF842Cdw
Drukuj, kopiuj, skanuj i faksuj szybciej niż do tej pory dzięki wielofunkcyjnej, kolorowej drukarce laserowej, zoptymalizowanej pod kątem bezproblemowej pracy w biurze i poza nim.
Dotrzymuj tempa transformacji cyfrowej w biurze i w domu
Szybka i elastyczna praca dzięki lepszej współpracy zwiększa wydajność w każdym miejscu. Dzięki spersonalizowanemu sterowaniu, zaawansowanym opcjom łączności i intuicyjnej obsłudze można bezpiecznie poruszać się między środowiskami pracy.
Zoptymalizowana wydajność
Usprawnij wydajność procesów dzięki dużej szybkości drukowania i skanowania, obsłudze małych nośników i scentralizowanemu zarządzaniu drukowaniem za pomocą funkcji Microsoft Universal Print.
Intuicyjna obsługa
Zaawansowana kontrola użytkownika jest łatwa dzięki naturalnym przepływom pracy i prostym poleceniom na dużym, dotykowym ekranie LCD 17,8 cm (7 cali).
Rozbudowane możliwości połączeń
Stała łączność umożliwia skuteczną współpracę i działanie z dużą wydajnością dzięki aplikacjom mobilnym i obsłudze dwóch sieci.
Najkrótszy czas przetwarzania skanów w serii i-SENSYS
Skanowanie i przetwarzanie dokumentów w ciągu 12,4 sekundy oraz pomijanie pustych stron podczas kopiowania dokumentów.
Wi-Fi w standardzie
Obsługa drukowania z urządzeń przenośnych.
Zwiększenie efektywności
4-sekundowy czas nagrzewania urządzenia oraz duża szybkość drukowania i skanowania.
Drukowanie na małych nośnikach
Obsługa drukowania na małych nośnikach, takich jak wizytówki i czeki.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF842Cdw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B-Oficio |
| Format | M-Oficio |
| Format | 16K |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | B6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | GLGL |
| Format | Foolscap |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | GLTR |
| Format | B5 |
| Format | A5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 267 x 184 mm |
| Format | 140 x 216 mm |
| Format | ILGL |
| Format | A4 |
| Format | Monarch 98 x 191 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
Szybkość skanowania:
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 38 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 38 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | UFR II |
| Procesor drukarki | 1,6 GHz x 2 |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru | Zasobniki papieru (w standardzie):
Zasobniki papieru (opcjonalne): Kaseta na 550 arkuszy (moduł kasety podajnika AV1 / podajnik papieru PF-D1) Maksymalna pojemność zasobników papieru: Do 2300 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Wyjście papieru: Kaseta na 200 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 42 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 216 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 640 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 556 mm |
| Waga | 41 kg |
| Pozostałe parametry | Pamięć masowa: eMMC 64 GB (dostępne miejsce: 30 GB) |