Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MG2556S Grey 0727C076
Opis
Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z funkcją drukarki, skanera i kopiarki zapewniające niesamowite rezultaty.
Urządzenie wielofunkcyjne idealne do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Od pełnych tekstu dokumentów po zdjęcia rodzinne mechanizm drukowania urządzenia Canon PIXMA MG2556S zaprojektowano z myślą o wysokiej jakości i łatwości użycia.
Drukowanie, skanowanie, kopiowanie łatwe domowe drukowanie
To domowe urządzenie wielofunkcyjne umożliwia szybkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów i zdjęć bez uszczerbku dla jakości. Proste w użyciu urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2556S to niewielkich rozmiarów, stylowe narzędzie o wielu zaawansowanych funkcjach, nadające się dla każdego użytkownika w domu.
Atrakcyjna cena, najwyższa jakość wydruku
Urządzenie Canon PIXMA MG2556S jest niewiarygodnie opłacalne: atrakcyjna cenowo drukarka zapewniająca niezrównaną jakość dokumentów i zdjęć. Technologia kaset FINE zapewnia intensywną czerń, żywe kolory i niesamowitą szczegółowość.
Nawet o 30% niższy koszt wydruku pojedynczej strony
Dzięki zastosowaniu opcjonalnych, charakteryzujących się dużą pojemnością kaset z atramentem XL firmy Canon można zaoszczędzić nawet 30% kosztów wydruku pojedynczej strony w porównaniu do kosztów używania kaset standardowych. Kaseta umożliwia drukowanie większej liczby stron i nie trzeba jej tak często wymieniać. Eksploatacja urządzenia Canon PIXMA MG2556S nie zrujnuje domowego budżetu.
Puść wodze wyobraźni
Z łatwością wydrukujesz swoje zdjęcia dzięki Easy-PhotoPrint Editor, a Creative Park zapewni przepustkę do świata artystycznych możliwości dzięki przygotowanym przez artystów projektom, których można używać jako pocztówek, kalendarzy, kartek urodzinowych i nie tylko.
Wbudowane funkcje oszczędzania energii
Funkcja automatycznego włączania/wyłączania pozwala oszczędzać energię. Kliknij polecenie drukowania na laptopie i zobacz, jak szybko drukarka przełącza się ze stanu oszczędzania energii i jest gotowa do drukowania. Nie trzeba jej ręcznie włączać.
Dane techniczne
| Model | MG2556S |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Podajnik papieru | 60 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 275 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 426 mm |
| Głębokość | 306 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|