Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA G3416 2315C052
Opis
PIXMA G3416
Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi i uzupełnianymi zbiornikami na atrament, umożliwiające tanie drukowanie w domach lub biurach z urządzeń inteligentnych i usług w chmurze.
Dane techniczne
| Model | PIXMA G3416 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | A5 |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8.8 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru | Taca tylna: maksymalnie 100 arkuszy (papier zwykły) |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 275 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | GI-490 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Mobile |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 163 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Waga | 6.3 kg |