Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA G3480 czarny 6708C009
Opis
Canon PIXMA G3480
Szybkie drukowanie dwustronne w wysokiej jakości. Ogromne oszczędności
Ta bardzo wydajna drukarka MegaTank pozwala oszczędzać na drukowaniu w domu oraz szybko drukować dwustronne dokumenty, także w trybie bezprzewodowym. Dzięki zbiornikom z możliwością ponownego napełniania i jednemu zestawowi butelek z atramentem, który umożliwia wydrukowanie nawet 8100 stron, koszty eksploatacji są zaskakująco niskie w porównaniu z drukarkami wykorzystującymi kasety.
Bardzo niskie koszty eksploatacji
Bardzo wydajne, uzupełniane zbiorniki na atrament zapewniają duże oszczędności w całym okresie eksploatacji drukarki. Można wydrukować 6000 stron z butelki z czarnym atramentem (7600 w trybie ekonomicznym) i 7700 stron z zestawu butelek z kolorowym atramentem (8100 w trybie ekonomicznym).
Szybkie drukowanie w wysokiej jakości
Dzięki czarnemu atramentowi pigmentowemu i kolorowym atramentom barwnikowym dokumenty i zdjęcia wyglądają fantastycznie. Drukowanie jest bardzo szybkie - 11,0 obr./min (tryb monochromatyczny) i 6,0 obr./min (tryb kolorowy). Obsługiwane jest też automatyczne drukowanie dwustronne.
Łączność bezprzewodowa
Drukuj bez problemów z wielu urządzeń dzięki łączności Wi-Fi i obsłudze funkcji PIXMA Cloud Link (teraz dostęp jest szybszy, ponieważ nie trzeba się logować), aplikacji Canon Print, technologii Apple AirPrint itp.
Prosta obsługa
Łatwa, prosta obsługa na co dzień dzięki odchylanemu panelowi LCD o przekątnej 1,35 cala i możliwości instalacji głowicy drukującej w ramach jednej czynności.
Łatwa konserwacja w domu
Dzięki wymienianym przez użytkownika kasetom konserwacyjnym i niewymagającym ściskania butelkom na atrament z mechanicznym identyfikatorem można skrócić czas przestojów do minimum.
Obsługa większego zakresu nośników
Postaw na kreatywną pracę w domu dzięki możliwości drukowania na magnetycznym i matowym papierze fotograficznym oraz na naprasowankach.
Dane techniczne
| Model | PIXMA G3480 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 55 x 91 mm |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | Monarch 98 x 191 mm |
| Format | 89 x 89 mm |
| Format | A5 |
| Format | 127 x 127 mm |
| Format | B5 |
| Format | 267 x 184 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 180 x 250 mm |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | B-Oficio |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | M-Oficio |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | Foolscap |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 11 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru | 100 arkuszy (papier zwykły) |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Naprasowanki |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 265 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność zbiorników z atramentem GI-41 (papier zwykły):
Wydajność zbiorników z atramentem GI-41S (papier zwykły):
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 177 mm |
| Szerokość | 416 mm |
| Głębokość | 363 mm |
| Waga | 6.5 kg |