Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA TR4755i 5074C046 białe
Opis
Canon Seria PIXMA TR4755i
To urządzenie 4 w 1 idealnie sprawdza się w domowych biurach. Zapewnia opcje łączności, umożliwia wydajną pracę i jest zgodne z programem PIXMA Print Plan, w ramach którego użytkownicy korzystają z dostaw atramentu na podstawie liczby drukowanych stron.
Niewielka drukarka wielofunkcyjna z obsługą programu PIXMA Print Plan
Ta wielofunkcyjna drukarka zgodna z programem PIXMA Print Plan obejmującym elastyczną miesięczną subskrypcję atramentu na podstawie liczby drukowanych stron może kopiować, skanować i faksować wielostronicowe pliki. Dzięki bezproblemowej łączności Wi-Fi jest to idealne rozwiązanie do użytku domowego.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TR4755i |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8.8 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4.4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1200 arkuszy/miesiąc |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Nośniki samoprzylepne |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 438 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 592 mm |
| Waga | 5.8 kg |