Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA TS3750i 6671C006 czarne
Opis
Canon Seria PIXMA TS3750i
Drukuj, kopiuj i skanuj za pomocą podstawowej wielofunkcyjnej drukarki do domu i biura, zgodnej z programem PIXMA Print Plan, w ramach którego pod wskazany adres dostarczamy atrament, więc nigdy Ci go nie zabraknie. Drukarka z serii PIXMA TS3750i jest bardzo łatwa w instalacji i obsłudze.
Drukuj, kopiuj i skanuj: to takie proste!
Niewielka, przystępna cenowo i łatwa w obsłudze drukarka z serii PIXMA TS3750i to doskonały i wszechstronny produkt zgodny z programem PIXMA Print Plan miesięczną subskrypcją atramentu na podstawie liczby drukowanych stron. Wyraźne wydruki tekstu i zdjęć, a drukować można nawet ze smartfonów.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TS3750i |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | 130 x 130 mm |
| Format | B5 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.7 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Podajnik papieru | Do 60 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 60 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 275 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 327 mm |
| Waga | 4 kg |