Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA TS5151 biały EUR 2228C026AA
Opis
Przystępne cenowo urządzenie wielofunkcyjne do użytku domowego, umożliwiające łatwe bezprzewodowe drukowanie, kopiowanie i skanowanie z poziomu urządzeń przenośnych.
Proste i niedrogie drukowanie w domu dzięki obsłudze zaawansowanej łączności
To małe, eleganckie, łatwe i przyjemne w obsłudze, przystępne cenowo, urządzenie wielofunkcyjne umożliwia bardzo proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie atrakcyjnych obrazów i wyraźnych dokumentów w domu, a ponadto zapewnia zaawansowaną łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami i usługami w chmurze.
Inteligentna łączność
Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, aby z łatwością drukować i skanować bezprzewodowo za pomocą urządzeń inteligentnych (z systemem iOS lub Android). Można korzystać z wielu opcji połączeń, w tym z technologii Bluetooth*.
Wolność dzięki chmurze
Usługa PIXMA Cloud Link, dostępna w aplikacji Canon PRINT, zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych i skanowania do usług pamięci masowej w chmurze**.
Wszechstronność i oszczędność
Ekonomiczne, opcjonalne pojemniki XL umożliwiają drukowanie większej liczby stron za te same pieniądze, a funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala oszczędzać papier. Podwójne podajniki umożliwiają jednoczesne korzystanie ze zwykłego papieru i nośników fotograficznych.
* Urządzenie wyposażone w niskoenergetyczną technologię Bluetooth (drukowanie i skanowanie przez Bluetooth jest dostępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji dostępnych za pomocą łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.
** Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TS5151 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | 130 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 2400 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 13 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6.8 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe kasety z atramentem:
Opcjonalne kasety z atramentem XL:
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność kaset (zwykły papier): Drukowanie kolorowych dokumentów A4
Wydajność kaset (zdjęcia): Drukowanie kolorowych zdjęć 10 × 15 cm
* Szacowana dodatkowa wydajność |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Mobile |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 147 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 315 mm |
| Waga | 6.5 kg |