Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA TS7450i 5449C006 czarne
Opis
Canon PIXMA TS7450i
Idealny towarzysz do kreatywnego wykorzystania w domu i wydajnej pracy w domu: drukowanie, skanowanie i kopiowanie z dowolnego urządzenia. Dzięki szerokiej gamie inteligentnych i pomysłowych opcji oraz planowi drukowania PIXMA, dzięki któremu nigdy nie zabraknie Ci atramentu, Twoja kreatywność będzie nieograniczona!
Dane techniczne
| Model | PIXMA TS7450i |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | 89 x 89 mm |
| Format | 130 x 130 mm |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | 55 x 91 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 13 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6.8 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru | Do 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Naprasowanki |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier wysokiej rozdzielczości |
| Rodzaj nośnika | Tektura |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 206 mm |
| Szerokość | 403 mm |
| Głębokość | 364 mm |
| Waga | 8.2 kg |