Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne TS3355 EUR BLACK 3771C040
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne TS3355 EUR BLACK 3771C040
- Wyświetlacz monochromatyczny, 1.5"
Dane techniczne
| Model | TS3355 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Rozdzielczość skanowania 1200x600 dpi, płaski CIS, prędkość 4 str/min |
| Parametry kopiowania | Ok. 3 str./min |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.7 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | AFP |
| Podajnik papieru | 60 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | PG-545, CL-546, PG-545XL, CL-546XL |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| PictBridge | Tak |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 369 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|