Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne TS5355A BLACK 3773C196
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne TS5355A BLACK 3773C196
- Urządzenie jest niezwykle wszechstronne, dzięki funkcjom drukarki, kopiarki i skanera można wydrukować ważne dokumenty, skopiować notatki czy zeskanować zdjęcia - TS5355A BLACK 3773C196 sprosta każdemu wyzwaniu.
- Druk atramentowy zapewnia ostre i wyraźne teksty oraz kolorowe grafiki. Dodatkowo, obsługiwane formaty od A5 do DL 110 x 220 mm pozwalają na elastyczne dopasowanie do potrzeb.
- Dzięki płaskiemu skanerowi o rozdzielczości optycznej 1200 x 2400 dpi, można cyfrowo przechowywać ważne dokumenty i zdjęcia w najwyższej jakości.
- Posiada również funkcje kopiowania, w tym możliwość dwustronnego kopiowania. Prędkość kopiowania - kolor 4 str/min oraz rozdzielczość 1200 x 2400 dpi gwarantują doskonałe wyniki.
- Urządzenie TS5355A BLACK 3773C196 oferuje także wiele innych zalet, takich jak automatyczny druk dwustronny, obsługa systemów Android, iOS, Mac OS, Windows 7, 8.1 i 10, a także komunikacja bezprzewodowa WiFi.
- Wysokość 148 mm, szerokość 403 mm, głębokość 315 mm i waga 6.3 kg sprawiają, że urządzenie jest kompaktowe i łatwe w przechowywaniu. Dodatkowo, poziom hałasu wynoszący 43.5 dB sprawia, że praca z urządzeniem jest cicha i komfortowa.
Dane techniczne
| Model | 3773C196 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 |
| Format | 130 x 130 mm |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 89 x 89 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 13 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6.8 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru | 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| PictBridge | Tak |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 148 mm |
| Szerokość | 403 mm |
| Głębokość | 315 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Pozostałe parametry | Poziom hałasu [dB]: 43.5 |