Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne i-SENSYS MF264dw II 5938C017
Opis
Canon i-SENSYS MF264dw II
Większa wydajność domowego biura dzięki drukarkom wielofunkcyjnym
Wysokiej jakości, wielofunkcyjne drukarki monochromatyczne z innowacyjnymi funkcjami, zoptymalizowane pod kątem małych i domowych biur. Wyposażona w bardzo wydajną technologię druku oraz zaawansowane opcje skanowania i funkcje kopiowania.
Wydajność
Zoptymalizowane pod kątem bardzo dokładnego, a jednocześnie szybkiego drukowania. Mimo niewielkiej, solidnej i stylowej konstrukcji urządzenia te mogą drukować nawet 28 stron na minutę. Szybkość skanowania jest równie imponująca: 15 obr./min w trybie jednostronnym i w kolorze.
Czasami instalowanie zasobników drukujących może być kłopotliwe i czasochłonne. Nie dotyczy modeli serii MF260 II, ponieważ mają one oryginalny zasobnik firmy Canon i technologię automatycznego usuwania uszczelek. Powoduje ona automatyczne zdjęcie uszczelki podczas montażu nowego wkładu, co zmniejsza ilość odpadów i pozwala oszczędzać czas.
Zabezpieczenia
Funkcja weryfikacja systemu podczas uruchamiania chroni urządzenie przed ingerencją i działaniem niedozwolonych programów. Sieć jest chroniona przez najnowsze oprogramowanie szyfrujące. Nowy przewodnik po ustawieniach zabezpieczeń pozwala szybko określić optymalne ustawienia.
Łączność
Współpracuje bezprzewodowo z tabletami i smartfonami, ułatwiając udostępnianie zeskanowanych dokumentów i przechowywanie ich na dysku Google, w usłudze Dropbox lub w chmurze. Teraz drukarka ta obsługuje także usługę Microsoft Universal Print, która ułatwia zarządzanie drukowaniem w chmurze.
Zrównoważony rozwój
Program recyklingu zasobników firmy Canon to bezpłatny, łatwy i ekologiczny sposób na ponowne wykorzystanie pustych zasobników firmy Canon.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF264dw II |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 28 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFRII-LT |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Procesor drukarki | 1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 50 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 375 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 405 mm |
| Waga | 12.9 kg |