Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne i-SENSYS MF275dw 5621C001
Opis
Canon Seria i-SENSYS MF270
Szybkie i niezawodne monochromatyczne drukarki laserowe usprawniają procesy drukowania i zwiększają wydajność w domu lub w małych biurach.
Zwiększ możliwości pracowników
Odkryj moc małych urządzeń dzięki szybkiej i niezawodnej serii i-SENSYS MF270. Szybkość drukowania na poziomie 29 str./min i obsługa druku dwustronnego usprawniają przepływ pracy, co przekłada się na bardziej inteligentny i wymagający mniejszego wysiłku sposób działania.
Zwiększona wydajność pracy
Zwiększ wydajność dzięki drukowaniu, kopiowaniu i skanowaniu dokumentów na niezawodnych urządzeniach. Funkcja faksu w urządzeniu MF275dw pozwala oszczędzać czas dzięki drukowaniu dwustronnego, a obsługa różnych małych nośników sprawia, że można tworzyć dokumenty w formatach A5 i A6R.
Ochrona poufnych dokumentów
Kompleksowe zabezpieczenia chronią dokumenty, urządzenia i sieć przed wirusami i kradzieżą danych. Funkcje obejmują bezpieczny rozruch i przewodnik po zabezpieczeniach.
Łatwość obsługi
Natychmiastowa gotowość do pracy pozwala zaoszczędzić czas, a intuicyjnie obsługiwany panel wyświetlacza ułatwia konfigurowanie ustawień. Prosta łączność Wi-Fi i obsługa urządzeń przenośnych umożliwiają drukowanie ze smartfonów
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF275dw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | B6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 2000 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | 1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 11.4 kg |