Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne i-SENSYS MF455DW 5161C006
Opis
Bezpieczna, podłączona drukarka laserowa Canon i-SENSYS MF455dw umożliwia wyjątkowo szybkie i wydajne drukowanie, skanowanie i faksowanie. Zwiększ wydajność firmy, drukując z szybkością do 38 str./min w ramach spersonalizowanych przepływów pracy z biblioteki aplikacji Canon. Wbudowana łączność z chmurą ułatwia dostęp do usług przechowywania danych, takich jak Google Drive, Dropbox i OneDrive, w celu bezpośredniego drukowania z chmury i skanowania do niej. Wygodne drukowanie ze smartfona lub tabletu umożliwia elastyczną pracę. Niezawodne funkcje zabezpieczeń, w tym zabezpieczający kod PIN, który zapobiega automatycznemu drukowaniu dokumentów, a także weryfikacja systemu przy uruchamianiu, która chroni przed atakami hakerów i wirusami
Korzyści
- Bezpośrednie drukowanie lub skanowanie z/do Google Drive, Dropbox i OneDrive dzięki obsłudze chmury
- Drukowanie ze smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji Canon PRINT Business oraz łączności AirPrint (iOS) i Mopria (Android)
- Chroń dokumenty i urządzenia za pomocą funkcji sprawdzania systemu przy uruchamianiu i bezpiecznego kodu PIN
- Niezwykle szybkie drukowanie (do 38 str./min), druk dwustronny, dwustronne skanowanie jednoprzebiegowe oraz intuicyjny kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 12,7 cm umożliwiają bardzo wydajną pracę
- Zwiększ wydajność możesz wydrukować nawet 10 000 stron na każdym bardzo wydajnym zasobniku tonera czarnego
- Możesz zautomatyzować codzienne zadania, takie jak drukowanie zapisanych formularzy, skanowanie do wiadomości e-mail i kopiowanie dokumentów, dzięki bibliotece aplikacji firmy Canon
- Zgodność z systemami Windows, Mac OS i Linux
- Drukarka laserowa i-SENSYS MF455dw
- Jeden zasobnik czarnego tonera
- Przewód zasilający
- Kabel PTT faksu, RJ11 (2 przewody)
- Instrukcja instalacji
- Ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa
- Płyta DVD-ROM z oprogramowaniem
- Broszura EWS
- Podręcznik EAC
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF455DW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 38 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 4000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | UFR II |
| Język drukarki | Adobe PostScript |
| Procesor drukarki | 800 MHz × 2 |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Kaseta na 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Gramatura papieru (min.) | 50 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 392 mm |
| Szerokość | 453 mm |
| Głębokość | 464 mm |
| Waga | 17.2 kg |