Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne i-SENSYS MF465DW 5951C007
Opis
Canon Seria i-SENSYS MF460
Wielofunkcyjne czarno-białe drukarki laserowe z serii i-SENSYS MF460 mają niezawodne zabezpieczenia oraz umożliwiają szybkie drukowanie i skanowanie w wysokiej jakości.
Usprawnij przepływy pracy i zwiększ wydajność
Seria i-SENSYS MF460 pozwala oszczędzać czas i zwiększa wydajność pracy. Można szybko drukować i skanować oraz łatwo zabezpieczyć urządzenia przed hakerami i wirusami.
Ochrona dokumentów
Kompleksowa ochrona zapewnia pełne bezpieczeństwo dokumentów, urządzeń i sieci. Funkcje zabezpieczeń obejmują TLS1.3, weryfikację systemu przy uruchamianiu i drukowanie zabezpieczone kodem PIN.
Intuicyjna obsługa
Przyciski szybkiego wybierania ułatwiają wykonywanie zadań drukowania i skanowania. Przeciągane i upuszczane ikony pomagają dostosować ekran wyświetlacza i umożliwiają płynne wykonywanie rutynowych zadań.
Zwiększona wydajność pracy
Oszczędzaj czas dzięki drukowaniu do 40 str./min, skanowania do 100 obr./min i czasowi nagrzewania na poziomie 14 sekund. Zarządzaj drukarką, korzystając z funkcji Universal Print firmy Microsoft.
Współpraca w chmurze
Wykorzystaj potencjał chmury dzięki łączności z usługami pamięci masowej, takimi jak Dysk Google, Dropbox i OneDrive.
Oszczędność miejsca
Kompaktowa obudowa ułatwia umieszczanie urządzeń na blatach i ladach, co pozwala optymalizować przestrzeń biurową.
Drukowanie z urządzeń przenośnych
Aplikacja Canon PRINT Business umożliwia wygodne drukowanie dokumentów ze smartfona lub z tabletu za pośrednictwem usług AirPrint (iOS) i Mopria (Android).
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF465DW |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
Szybkość skanowania:
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
Rozdzielczość faksu:
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 4000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFR II |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | Adobe PostScript |
| Procesor drukarki | 1200MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 199 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 375 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| Waga | 16.3 kg |