Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne i-SENSYS MF552X 5160C011
Opis
Canon Seria i-SENSYS MF550
Wydajne drukowanie i skanowanie na niewielkich wielofunkcyjnych laserowych drukarkach czarno-białych z opcjami łączności.
- 43 str./min Szybkość drukowania (A4)
- Łączność z chmurą do obsługi drukowania
- Drukowanie przy użyciu zabezpieczającego kodu PIN i weryfikacja systemu przy uruchamianiu
- 12,7 cm kolorowy ekran dotykowy
Wyjątkowo duża wydajność drukowania
Seria Canon i-SENSYS MF550 cechuje się dużą wydajnością umożliwia sprawne skanowanie, bardzo szybkie drukowanie oraz łączenie się z usługami w chmurze i urządzeniami przenośnymi.
Połączenie z usługami w chmurze
Łączność z chmurą jest dostępna natychmiast po rozpakowaniu urządzenia. Dzięki temu można drukować i skanować bezpośrednio do i z usług przechowywania w chmurze, takich jak Google Drive, Dropbox i OneDrive.
Ochrona dokumentów i urządzeń
Zabezpieczenia obejmują funkcję zabezpieczającego kodu PIN, która blokuje dostęp do wydrukowanych dokumentów poufnych, oraz funkcję weryfikacji systemu podczas uruchamiania chroniącą urządzenia przed atakami hakerów i wirusami.
Zwiększona wydajność pracy
Wyjątkowa szybkość drukowania (do 43 str./min) oraz możliwość drukowania dwustronnego i jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego umożliwiają pracę z jeszcze większą wydajnością.
Personalizacja przepływów pracy
Oszczędzaj czas dzięki przypisaniu przycisków ekranowych do najczęściej używanych przepływów pracy w ramach biblioteki aplikacji pozwala to drukować zapisane formularze i skanować do wiadomości e-mail jednym dotknięciem.
Drukowanie ze smartfonu
Aplikacja Canon PRINT Business oraz usługi AirPrint (Apple) i Mopria (Android) umożliwiają wygodne drukowanie z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfonu lub tabletu.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF552dw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 100 x 148 mm |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | 16K |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 43 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 7500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | UFR II |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Kaseta na 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 19.8 kg |