Producenci
Canon Urządzenie wielofunkcyjne i-SENSYS MF754Cdw 5455C009
Opis
Wielofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa Canon i-SENSYS MF754Cdw
Dzięki drukarce Canon i-SENSYS MF754Cdw codzienne zadania stają się zdecydowanie prostsze. Ta kolorowa wielofunkcyjna drukarka laserowa z zaawansowanymi możliwościami połączeń ułatwia współpracę w chmurze dzięki dostępowi do usług Google Drive, DropBox i OneDrive. Szybkie drukowanie i skanowanie, funkcje kopiowania i faksowania oraz uproszczona obsługa dzięki możliwości dostosowania układu wyświetlacza znacznie skracają czas realizacji zadań.
- Szybsza praca dzięki drukowaniu 33 stron na minutę (A4) i skanowaniu 100 obrazów na minutę z użyciem jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego
- Możliwość optymalizacji wydajności do nawet 7600/5500 stron poprzez korzystanie z kaset tonera czarnego i C/M/Y o wysokiej wydajności
- Centralizacja zarządzania drukowaniem dzięki opartej na chmurze funkcji Universal Print firmy Microsoft i bezpośredniej łączności z usługami chmurowymi Google Drive, Dropbox i OneDrive
- Intuicyjna obsługa dzięki możliwości dostosowania wyświetlacza i dodawania za pomocą Biblioteki aplikacji skrótów do często używanych czynności
- Ochrona dokumentów i urządzeń dzięki niezawodnym funkcjom zabezpieczeń obejmującym zaawansowane sprawdzanie systemu zapobiegające atakom hakerskim oraz kod PIN ograniczający dostęp do poufnych dokumentów
- Zgodność z systemami Windows, Mac OS i Linux
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF754Cdw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 98 x 148 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 50000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Adobe PostScript |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | UFR II |
| Procesor drukarki | 2 x 1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Kaseta na 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Opcje rozbudowy |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 430 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 461 mm |
| Waga | 23.6 kg |