Producenci
Canon Zaawansowany zestaw do vlogowania PowerShot V10, czarny
Opis
Wyróżnij się w Internecie i filmuj dyskretnie dzięki wielofunkcyjnej kamerze Canon PowerShot V10 do vlogowania w jakości 4K. Wszystko, co potrzebne do vlogowania odchylany ekran, duże mikrofony stereo i podstawka. Przygotowanie do nagrywania zajmie zaledwie kilka sekund. Kamera jest lekka i tak mała, że mieści się w kieszeni lub małej torbie. Zaimponuj subskrybentom pozbawionymi drgań materiałami, które prezentują się doskonale niezależnie od tego, czy nagrano je w jasnym czy słabym świetle. Duże wbudowane mikrofony stereo i filtr wiatru sprawią, że wyraźnie zarejestrujesz dźwięki otoczenia i każde słowo. Przyciągaj widzów, prowadząc transmisję na żywo w serwisach YouTube i Facebook za pomocą aplikacji Canon Camera Connect w smartfonie. Uniwersalność urządzenia zwiększają funkcje nagrywania za pośrednictwem sieci Wi-Fi i możliwość używania urządzenia jako kamery internetowej.
Kieszonkowe i wielofunkcyjne
Ta mała (63,4 × 90,0 × 34,3 mm), ważąca 211 g kamera specjalna umożliwia dyskretne, wygodne i przyjemne vlogowanie.
Atrakcyjny obraz pod każdym kątem
Wbudowana wielopozycyjna podstawka, która łatwo się składa, umożliwia nagrywanie bez użycia rąk w kuchni lub podczas wyprawy.
Tworzenie wciągających treści
Pozbawione drgań materiały w jakości 4K UHD wyglądają świetnie niezależnie od tego, czy nagrano je w jasnym czy w słabym świetle, i robią duże wrażenie na odbiorcach. Wbudowany szerokokątny obiektyw z maksymalną przysłoną f/2,8 sprawia, że zawsze zmieścisz się w kadrze.
Znakomity dźwięk
Duże wbudowane mikrofony stereo sprawią, że wyraźnie zarejestrujesz dźwięki otoczenia i każde słowo, które wypowiadasz bez względu na miejsce, w którym nagrywasz. Filtr wiatru sprawia, że głos słychać dobrze nawet wtedy, gdy pogoda sprawia problemy.
Własny styl
Możesz dostosowywać wygląd filmów dzięki 14 filtrów kolorów i efektom wygładzania skóry wystarczy dotknąć przycisku.
Łatwa obsługa
Prosty układ przycisków i intuicyjnie obsługiwane menu umożliwiają szybkie rozpoczynanie nagrywania. Użytkownik ma do dyspozycji 2-calowy, obracany w zakresie 180 stopni ekran dotykowy, który ułatwia nagrywanie przed i za kamerą.
Łatwe transmisje na żywo
Utrzymuj stały kontakt z odbiorcami nawet bezprzewodowy lub z wykorzystaniem danych mobilnych prowadząc transmisję na żywo w serwisach YouTube i Facebook za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect w smartfonie. Możliwość używania urządzenia jako kamery internetowej dodatkowo zwiększa uniwersalność rozwiązania.
Dodatkowe elementy zestawu
Akcesoria zwiększające wygodę vlogowania: klatka kamery, dekiel na obiektyw, pokrowiec chroniący urządzenie PowerShot V10 przed uderzeniami i zarysowaniami oraz miniosłony przed wiatrem minimalizujące zakłócenia dźwięku podczas pracy w plenerze.
Dane techniczne
| Model | PowerShot V10 |
| Rodzaj aparatu | Lustrzanka cyfrowa |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Liczba pikseli efektywna | 13 Mpix |
| Liczba pikseli efektywna | 15 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 20.9 Mpix |
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Wymiary przetwornika | 1 cal |
| Czyszczenie matrycy | Ręczne |
| Obiektyw w zestawie | Wbudowany |
| Zoom cyfrowy | 3 x |
| Ogniskowa | 6,6 - 21,6 mm |
| Maksymalna przysłona | f/2,8 |
| Ustawianie ostrości | AF-S |
| Wizjer | Nie |
| Przekątna ekranu | 2'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz TFT z 460 000 punktów (format obrazu 3:2), ciekłokrystaliczny |
| Wbudowana lampa błyskowa | Nie |
| Czułość ISO (min.) | 125 |
| Czułość ISO (maks.) | 12800 |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Migawka | Mechaniczna |
| Tryby migawki | Samowyzwalacz |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Tryby / Efekty | Nocny |
| Tryby / Efekty | Film |
| Tryby / Efekty | Wnętrza |
| Tryby / Efekty | Selfie |
| Tryby / Efekty | Jedzenie |
| Format zdjęć | JPEG |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MPEG4 |
| Format wideo | MP4 |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microHDMI |
| Zasilanie | Akumulator |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 90 mm |
| Szerokość | 63.4 mm |
| Głębokość | 34.3 mm |
| Waga | 211 g |