Producenci
Canon Zestaw kamera PowerShot V10 SL Vlogging Kit 5946C009
Opis
Zestaw kamera PowerShot V10 SL Vlogging Kit 5946C009
Wyróżnij się w Internecie i filmuj dyskretnie dzięki wielofunkcyjnej kamerze Canon PowerShot V10 do vlogowania w jakości 4K. Wszystko, co potrzebne do vlogowania odchylany ekran, duże mikrofony stereo i podstawka. Przygotowanie do nagrywania zajmie zaledwie kilka sekund. Kamera jest lekka i tak mała, że mieści się w kieszeni lub małej torbie. Zaimponuj subskrybentom pozbawionymi drgań materiałami, które prezentują się doskonale niezależnie od tego, czy nagrano je w jasnym czy słabym świetle. Duże wbudowane mikrofony stereo i filtr wiatru sprawią, że wyraźnie zarejestrujesz dźwięki otoczenia i każde słowo. Przyciągaj widzów, prowadząc transmisję na żywo w serwisach YouTube i Facebook za pomocą aplikacji Canon Camera Connect w smartfonie. Uniwersalność urządzenia zwiększają funkcje nagrywania za pośrednictwem sieci Wi-Fi i możliwość używania urządzenia jako kamery internetowej.
Kieszonkowe i wielofunkcyjne
Ta mała (63,4 × 90,0 × 34,3 mm), ważąca 211 g kamera specjalna umożliwia dyskretne, wygodne i przyjemne vlogowanie.
Atrakcyjny obraz pod każdym kątem
Wbudowana wielopozycyjna podstawka, która łatwo się składa, umożliwia nagrywanie bez użycia rąk w kuchni lub podczas wyprawy.
Tworzenie wciągających treści
Pozbawione drgań materiały w jakości 4K UHD wyglądają świetnie niezależnie od tego, czy nagrano je w jasnym czy w słabym świetle, i robią duże wrażenie na odbiorcach. Wbudowany szerokokątny obiektyw z maksymalną przysłoną f/2,8 sprawia, że zawsze zmieścisz się w kadrze.
Znakomity dźwięk
Duże wbudowane mikrofony stereo sprawią, że wyraźnie zarejestrujesz dźwięki otoczenia i każde słowo, które wypowiadasz bez względu na miejsce, w którym nagrywasz. Filtr wiatru sprawia, że głos słychać dobrze nawet wtedy, gdy pogoda sprawia problemy.
Własny styl
Możesz dostosowywać wygląd filmów dzięki 14 filtrów kolorów i efektom wygładzania skóry wystarczy dotknąć przycisku.
Łatwa obsługa
Prosty układ przycisków i intuicyjnie obsługiwane menu umożliwiają szybkie rozpoczynanie nagrywania. Użytkownik ma do dyspozycji 2-calowy, obracany w zakresie 180 stopni ekran dotykowy, który ułatwia nagrywanie przed i za kamerą.
Łatwe transmisje na żywo
Utrzymuj stały kontakt z odbiorcami nawet bezprzewodowy lub z wykorzystaniem danych mobilnych prowadząc transmisję na żywo w serwisach YouTube i Facebook za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect w smartfonie. Możliwość używania urządzenia jako kamery internetowej dodatkowo zwiększa uniwersalność rozwiązania.
Dane techniczne
| Rodzaj | Amatorska |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Liczba pikseli całkowita | 20.9 Mpix |
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Wymiary przetwornika | 1 cal |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Zoom cyfrowy | 3 x |
| Ogniskowa | 6,6 - 21,6 mm |
| Maksymalna przysłona | f/2,8 - 3,9 |
| Prędkość migawki | 1/8 - 1/10000 |
| Prędkość migawki | 1/0 - 1/2000 |
| Ustawianie ostrości | AF-S |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Pozostałe parametry obiektywu |
|
| Przekątna ekranu | 2'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | TFT z 460 000 punktów (format obrazu 3:2), ciekłokrystaliczny |
| Dźwięk | Zaawansowane mikrofony stereo: czysty i realistyczny dźwięk ze wszystkich kierunków |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MP4 |
| Format wideo | MPEG4 |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 5472 x 3648 px |
| Format zdjęć | JPEG |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Miejsce zapisu filmu | karta pamięci |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 63,4 × 90 × 34,3 mm |
| Waga | 211 g |