Producenci
Check Point Zapora sieciowa SG 1595W5G appliance with 802.11ax WiFi 6 and 5G cellular with SNBT package and Direct Premium support for 1Y
Opis
Urządzenie zabezpieczające oddział firmy i małą firmę z dziesięcioma gigabitowymi portami Ethernet, jednym portem SFP i opcjonalną łącznością bezprzewodową 5G i Wi-Fi 6.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| WiFi | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Funkcje | QoS |
| Funkcje | URLF |
| Funkcje | Anti-virus |
| Funkcje | Anti-spam |
| Funkcje | Firewall |
| Funkcje | VPN |
| Funkcje | IPS |
| Funkcje | User Aware |
| Funkcje | Application Control |
| Funkcje | Sandboxing |
| Przepustowość zapory | 2800 Mbit/s |
| Przepustowość VPN | 2600 Mbit/s |
| Przepustowość IPS | 1400 Mbit/s |
| Połączenia na sekundę | 21000 |
| Połączenia równoległe | 1000000 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 210 x 170 x 42 mm |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 8 x 10/100/1000Base-T RJ-45 ports |
| Porty we/wy | Micro-SD Card Slot |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 / 1 x 1000BaseF SFP (transceiver not included) port (DMZ) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Waga | 870 g |
| Pozostałe parametry |
Model 1595 Pro obsługuje:
|