Chieftec CT-01B-350GPB 350 W MeshMiniTowerBlack
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
233.00
Opis
CT-01B-350GPB
  • Ergonomicznie umieszczone porty I/O
  • Panel przedni z siatki Mesh dla lepszego przepływu powietrza
  • Solidna konstrukcja
  • Oszczędza miejsce
  • 1x USB 3.0 oraz 2x USB 2.0 na przednim panelu
Obudowa CT-01B-350GPB to jakość Chieftec w połączeniu z bezkonkurencyjną ceną. Uniwersalna konstrukcja, panel przedni z siatką Mesh, wysokiej jakości wykończenie i wiele więcej nie pozostawiają nic do życzenia, na przykład skalowalność wentylatorów od 80mm do 120 mm.
Dane techniczne
Typ obudowy Mini Tower
Format Micro ATX
Liczba miejsc montażowych 6
Miejsca montażowe 3,5'' wewn. 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn. 1
Miejsca montażowe 5,25'' zewn. 2
Miejsca montażowe 5,25'' wewn. 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn. 1
Miejsca montażowe 2,5'' zewn. 0
Moc zasilacza 350 W
Ilość złącz zas. MOLEX 3
Ilość złącz zas. Floppy 0
Ilość złącz zas. SATA 5
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 1
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Kolor Czarny
Wymiary
425 x 180 x 352mm
Waga 4.83 kg
Złącza na przednim panelu 1 x słuchawki
Złącza na przednim panelu 1 x mikrofon
Złącza na przednim panelu 2 x USB 2.0
Złącza na przednim panelu 1 x USB 3.0
Pozostałe parametry
- Materiał: SECC, 0,5mm
- Wentylatory (opcjonalne): 1x 80mm lub 90mm lub 120mm z przodu, 1x 80mm lub 90mm lub 120mm z tyłu