Producenci
Chieftec GPE-500S 500W ATX-12V, box
Opis
Nazwa ECO oznacza maksymalną elastyczność w codziennym użytkowaniu. Kompatybilne ze wszystkimi obowiązującymi normami. Certyfikowane przez TÜV są zgodne ze standardem ENERGY STAR. Posiadają stałe napięciu 230V i są niezawodnym i wydajnym towarzyszem dla nowoczesnych IT struktur.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 500 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Wymiary | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Pozostałe parametry | - UVP (zabezpieczenie podnapięciowe) |
| Wersja | Box |