Chieftec GPS-500A8 500W zasilacz
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
212.50
Dane techniczne
Moc zasilacza 500 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 3
Ilość złącz zas. SATA 3
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 1
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Wymiary
140 mm x 150 mm x 87 mm