Chieftec GPS-600A8 600W ATX-12V,12cm, actice PFC
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
238.20
Dane techniczne
Moc zasilacza 600 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 2
Ilość złącz zas. Floppy 1
Ilość złącz zas. SATA 4
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 2
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Wymiary
140 mm x 150 mm x 87 mm