Chieftec GPS-700A8 700W ATX-12V,12cm, active PFC
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
263.90
Opis
GPS-700A8 SERIA SMART
Dane techniczne
Moc zasilacza 700 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 2
Ilość złącz zas. SATA 6
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 2
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Zasilacz modularny Nie
Wymiary
140 x 150 x 87mm