Producenci
Chieftec Obudowa APEX Lumo GA-01 B-L-OP 4xwentylator ARGB
Opis
Obudowa APEX Lumo GA-01 B-L-OP 4xwentylator ARGB
CHIEFTEC APEX Lumo prezentuje obudowę E-ATX z dużym przednim panelem z siatki oraz hartowanym szkłem po lewej stronie, w tym 4 fabrycznie zainstalowane wentylatory 140 mm ARGB PWM, które oferują imponujący styl i wydajne chłodzenie.
Wykorzystanie wentylatorów 140 mm ARGB, które są fabrycznie zainstalowane z kontrolerem obsługującym synchronizację A-RGB z płytą główną oraz regulację prędkości wentylatorów PWM, zapewnia idealne połączenie stylu, przepływu powietrza i poziomu hałasu.
Obudowa oferuje dużo miejsca i obsługuje karty graficzne do 400 mm długości, chłodzenia pro-cesora do 175 mm wysokości oraz radiatory do 360 mm na górze i do 420 mm z przodu.
CHIEFTEC APEX Lumo jest gotowy, aby zapewnić zarówno estetykę, jak i lepsze chłodzenie dla nowoczesnych systemów gamingowych.
- Przedni panel z siatki zoptymalizowany dla wysokiego przepływu powietrza
- Boczna ścianka z hartowanego szkła
- Zainstalowane fabrycznie 4 wentylatory 140 mm ARGB PWM
- Centralka A-RGB z synchronizacją z płytą główną i regulacją prędkości wentylatorów
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini-ATX |
| Format | E-ATX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm ARGB (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 11 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | Sterowanie światłem |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 175 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 495 x 230 x 465 mm |
| Waga | 7.75 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|