Producenci
Chieftec Obudowa AS-01B-OP Mid Tower Czarna
Opis
Obudowa AS-01B-OP
- Elegancki i nowoczesny design
- Optymalne opcje chłodzenia
- Obsługuje 280mm Radiator
- Zainstalowany 1x wentylator 120 mm
AS-01B-OP ma ładny, elegancki panel przedni, ale oferuje nowoczesny układ z optymalnymi opcjami chłodzenia wewnątrz, z kompatybilnością z maksymalnie 6 wentylatorami.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 405 x 212 x 462 mm |
| Waga | 4.29 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
Wentylatory (opcjonalne):
|