Chieftec Obudowa BE-10B-300 300W mATX czarna
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
350.60
Opis
BE-10B-300
  • Obsługuje do płyt głównych m-ATX
  • Zainstalowany wentylator 80 mm
  • Klasyczny design
  • W zestawie zasilacz 80PLUS Bronze 300W
BE-10B-300 dołącza do serii Uni firmy CHIEFTEC jako klasyczna obudowa typu small form factor, która nadal oferuje pełną elastyczność niezbędną dla nowoczesnego biurowego komputera stacjonarnego. Przy całkowitej objętości mniejszej niż 9 litrów, ta obudowa nadal obsługuje płyty główne Slim ODD, m-ATX i jest fabrycznie wyposażona w zasilacz 300 W 80PLUS Bronze, a także wentylator 80 mm. W sumie cztery porty USB z przodu uzupełniają funkcjonalność BE-10B-300.
Dane techniczne
Typ obudowy Small Form Factor
Format Micro ATX
Format Mini ITX
Podświetlenie obudowy Nie
Liczba miejsc montażowych 3
Miejsca montażowe 2,5'' wewn. 1
Miejsca montażowe 3,5'' wewn. 1
Miejsca montażowe 3,5'' zewn. 0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn. 1
Moc zasilacza 300 W
Liczba zainstalowanych wentylatorów 1
Zainstalowane wentylatory 1 x 80 mm (przód)
Maksymalna długość karty graficznej 220 mm
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU 50 mm
Złącza na przednim panelu 1 x mikrofon
Złącza na przednim panelu 2 x USB 2.0
Złącza na przednim panelu 2 x USB 3.0
Złącza na przednim panelu 1 x słuchawki
Kolor Czarny
Wymiary
283 x 95 x 327 mm