Chieftec Obudowa CS-12B-300 300W mATX Czarna
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
365.80
Opis
  • Solidne wykonanie
  • Ergonomicznie rozmieszczone porty I/O
  • Przedni panel z siatką Mesh dla optymalnej wentylacji
Dane techniczne
Typ obudowy Micro Tower
Format Micro ATX
Liczba miejsc montażowych 4
Miejsca montażowe 3,5'' wewn. 1
Miejsca montażowe 3,5'' zewn. 1
Miejsca montażowe 5,25'' zewn. 1
Miejsca montażowe 5,25'' wewn. 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn. 1
Miejsca montażowe 2,5'' zewn. 0
Moc zasilacza 300 W
Wentylator 8 cm
Ilość złącz zas. MOLEX 2
Ilość złącz zas. Floppy 1
Ilość złącz zas. SATA 4
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Air Duct Nie
Kolor Czarny
Wymiary
356 x 102 x 338 mm
Waga 4.21 kg
Złącza na przednim panelu 1 x mikrofon
Złącza na przednim panelu 2 x USB 2.0
Złącza na przednim panelu 2 x USB 3.0
Złącza na przednim panelu 1 x słuchawki
Pozostałe parametry
  • Materiał: 0.6mm SGCC
  • PCI Sloty: 4 (połowa wysokości PCI)
  • CPU Cooler wysokość: 85 mm
  • Długość kart VGA: 195 mm