Producenci
Chieftec Obudowa GS-02B-OP Hunter 2 Midi Tower 4xRGB USBC
Opis
Obudowa HUNTER 2
- 4 fabrycznie zainstalowane wentylatory RAINBOW A-RGB
- Przedni panel z siateczki zapewniający optymalny przepływ powietrza
- Panel boczny ze szkła hartowanego
- Koncentrator sterujący A-RGB z synchronizacją M/B i kontrolą prędkości wentylatora
- Złącze typu C
CHIEFTEC Hunter 2 opiera się na sukcesie oryginalnej obudowy do gier Hunter ATX z większą powierzchnią siatkową zapewniającą zoptymalizowany przepływ powietrza, panelami ze szczotkowanego aluminium zapewniającymi czysty i elegancki wygląd, a jednocześnie poprawiającą funkcjonalność o drzwiczki z hartowanego szkła na zawiasach i USB Type-C na najwyższe IO.
Dzięki 4 fabrycznie zainstalowanym wentylatorom Rainbow A-RGB podłączonym do koncentratora sterującego, który umożliwia synchronizację M/B i kontrolę prędkości wentylatora, obsłudze radiatora 280 mm i maksymalnej długości procesora graficznego wynoszącej 320 mm, CHIEFTEC Hunter 2 jest gotowy do obsługi nowoczesnych systemów do gier.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Tak |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 408 x 210 x 464 mm |
| Waga | 5.24 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
|
| Video |