Chieftec Zasilacz APB-400B8 400W PSU bulk
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
171.40
Opis
Zasilacz APB-400B8 400W PSU bulk
Serii Value oferuje zarówno jakość, jak i wydajność przy bardzo konkurencyjnej cenie. Sprawność zasilaczy serii Value jest potwierdzona certyfikatem 80 PLUS 230V EU. Wyposażony w ogromną liczbę wymaganych złączy, długie natywne kable i cichobieżny wentylator z zainstalowaną płytą termiczną, zasilacz pracuje cicho przy pełnym obciążeniu i zapewnia Real Power, zachowując jednocześnie wszystkie zasady bezpieczeństwa. Seria zasilaczy Value posiada certyfikaty CE, CB, EAC oraz TÜV.
Dane techniczne
Moc zasilacza 400 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 2
Ilość złącz zas. Floppy 1
Ilość złącz zas. SATA 3
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 1
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Zasilacz modularny Nie
Wymiary
140 x 150 x 87 mm