Producenci
Chieftec Zasilacz BBS-600s 600w 80PLUS GOLD 120MM ATX
Opis
Zasilacz Core 600W 80 PLUS GOLD PFC 120MM ATX
Chieftec wprowadza na rynek kolejną, nową serię zasilaczy- CORE. Zasilacze te posiadają 80 PLUS Gold certyfikat i przekonują stosunkiem atrakcyjnej ceny do jakości. Celem zasilaczy serii CORE jest zaoferowanie połączenia mocy, wydajności i niezawodności bez zbędnych gadżetów. Zasilacze te są dostępne o mocach 500W / 600W / 700W.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 600 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Waga | 1.67 kg |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Pozostałe parametry |
|