Producenci
Chieftec Zasilacz BPX-750-S VITA Series 750W ATX
Opis
VITA Series
- Seria zasilaczy Chieftec Vita kładzie nacisk na konkurencyjny stosunek jakości do ceny, zachowując przy tym sprawdzoną jakość marki Chieftec.
- Z certyfikatem 80PLUS Bronze dla efektywności, seria Vita oparta jest na nowoczesnej technologii DC-to-DC, zapewniając lepszą efektywność energetyczną i stabilność.
- Zasilacze z serii Vita wyposażone są w dodatkowo długie, czarne przewody, co sprawia, że są one odpowiednie dla graczy korzystających z mainstreamowych systemów, którzy montują swoje komputery nawet w większych obudowach.
- Ponadto cichy wentylator o średnicy 120 mm optymalizuje balans pomiędzy wydajnością chłodzenia a poziomem hałasu.
- Seria zasilaczy Vita to pewny wybór do wszystkich wymagań dotyczących komputerów, wyposażonych we wszystkie niezbędne, nowoczesne funkcje ochronne i bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 750 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Wymiary | 86 x 150 x 140 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Pozostałe parametry |
|