Chieftec Zasilacz CPX-750FC 750W ATMOS 80PLUS Gold
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
518.60
Opis
Zasilacz CPX-750FC 750W ATMOS 80PLUS Gold
Seria CHIEFTEC ATMOS jest zbudowana zgodnie ze standardem Intel ATX 3.0 i obsługuje PCIe GEN5 z certyfikowaną wydajnością 80 PLUS GOLD, zapewniając wyjątkową wydajność do 850 W. Seria ATMOS charakteryzuje się najnowocześniejszą konstrukcją techniczną, w tym pełnomostkowym konwerterem SRC z technologią DC-DC i japońskimi kondensatorami zapewniającymi trwałość i stabilność.
Cichy wentylator 135 mm FDB firmy ATMOS optymalizuje równowagę pomiędzy chłodzeniem i hałasem przy doskonałej trwałości, podczas gdy tryb wentylatora ECO umożliwia pracę bez wentylatora przy niskim obciążeniu. Wielorakie technologie ochrony CHIEFTEC zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Twojemu systemowi bezpieczeństwo przez cały czas.
Dane techniczne
Moc zasilacza 750 W
Wentylator 13.5 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 4
Ilość złącz zas. Floppy 0
Ilość złącz zas. SATA 9
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 2
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 2
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 2
Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. 1
Ilość złącz zas. 12VHPWR 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Zasilacz modularny Tak
Wymiary
140 x 150 x 86 mm