Chieftec Zasilacz Smart GPS-400A8 400W
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
197.10
Opis
GPS-400A8 SERIA SMART
Dane techniczne
Moc zasilacza 400 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 2
Ilość złącz zas. SATA 3
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 1
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Zasilacz modularny Nie
Wymiary
140 mm x 150 mm x 87 mm