Producenci
Cooler Master Chłodzenie CPU Hyper 212 Black X Duo
Opis
Hyper 212 Black X Duo
Kultowa seria Hyper 212 firmy Cooler Master powraca z modelem Hyper 212 Black, zrewitalizowanym i gotowym do przywrócenia pozycji najlepszego rozwiązania do chłodzenia procesora. Ta najnowsza iteracja naszego wysoko cenionego klasycznego coolera charakteryzuje się nową estetyką i odświeżoną estetyką, zachowując przy tym minimalistyczny wygląd. Dołączone wentylatory SickleFlow 120 Edge zostały zaprojektowane i wyprodukowane samodzielnie i są wyposażone w ulepszone łopatki, które zapewniają wcześniej niespotykany poziom przepływu powietrza i wydajności chłodzenia. Dołączona pasta termoprzewodząca CryoFuze opiera się na nanocząsteczkach, zapewniając wyjątkowo wysoką wydajność, a kompatybilność jest zapewniona dzięki najnowszym gniazdom AMD i Intel. Hyper 212 Black ma mnóstwo funkcji i jest lepszy niż kiedykolwiek. Hiperszybka gra wymaga hiperchłodzenia. Bądź pewien, że nigdy nie zwolnisz i nigdy nie przegapisz strzału dzięki Hyper 212 Black.
Dane techniczne
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70.7 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 32.8 dB |
| Wymiary | 125 x 103 x 152 mm |