Producenci
Cooler Master Chłodzenie CPU MasterAir MA824 Stealth
Opis
Wentylator procesora MASTERAIR MA824 STEALTH
Cooler Master przedstawia swój flagowy wentylator procesora i najnowszy dodatek do serii Stealth - MA824 Stealth.
8 KOMPOZYTOWYCH RUREK CIEPLNYCH
8 nadprzewodzących kompozytowych rurek cieplnych wykorzystuje strukturę rowków i knotów proszkowych oraz podwójną zmienną grubość rurek cieplnych dla maksymalnej wydajności wymiany ciepła.
PODWÓJNA WIEŻA WYDAJNOŚCI
Przeprojektowana podwójna wieża maksymalizuje wydajność i powierzchnię dzięki zoptymalizowanej gęstości i grubości żeber.
8 ZESTAW PRZEWODÓW CIEPLNYCH
Zoptymalizowany układ składający się z 8 rurek cieplnych zapewniający przenoszenie ciepła do wszystkich obszarów żeberek w celu efektywnego rozproszenia.
ROZSZERZONA PODSTAWA MIEDZIANA
Zwiększona powierzchnia niklowanej miedzianej podstawy zapewnia bezproblemowy kontakt i pełne pokrycie wszystkich stref cieplnych. Zminimalizowana grubość warstwy podstawowej dla szybszego przewodzenia ciepła, a także niższa wysokość chłodnicy dla lepszej kompatybilności obudowy.
PODWÓJNE WENTYLATORY MOBIUS
Wyposażony w dwa regulowane wentylatory Mobius zapewniające wyjątkową ciszę bez utraty wydajności.
Naprzemienne wentylatory Mobius 120 mm i 135 mm tworzą najlepszą konfigurację Push-Pull, zapewniającą doskonały przepływ i ciśnienie powietrza, aby zmaksymalizować rozpraszanie ciepła.
MAKSYMALNY LUZ RAM
Wentylator Mobius 120 mm zapewnia prześwit RAM 42 mm, co pozwala dopasować go do szerszej gamy konstrukcji bez utraty wydajności.
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1950 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 0 obr./min |
| Przepływ powietrza | 63.6 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 13.5 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 8 |
| Poziom hałasu | 24.6 dB |
| Wymiary | 162.2 x 150.6 x 165.6 mm |