Producenci
Cooler Master Chłodzenie CPU XDream i117 - LGA1156/LGA1155/LGA775
Opis
Wytłaczane aluminium
Aluminiowe, wytłaczane żebra zapewniają doskonałą wydajność rozpraszania ciepła, lepszą niż fabryczne chłodzenie.
Konstrukcja w kształcie krzyża
Specjalnie zaprojektowana konstrukcja centralizuje przepływ powietrza w celu rozpraszania ciepła.
Zaczep push-pin
Prosty montaż dzięki designowi push-pin.
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA775 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1980 obr./min |
| Przepływ powietrza | 40.1 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 9.5 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Wymiary | 112.2 x 112.2 x 60.4 mm |
| Waga | 370 g |