Producenci
Cooler Master Chłodzenie wodne MasterLiquid Lite 240
Opis
Dane techniczne
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA775 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket FM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | Socket FM2+ |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket FM1 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 obr./min |
| Przepływ powietrza | 66.7 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Wymiary | - Wentylator: 120 x 120 x 25 mm |