Producenci
Cooler Master NotePad ErgoStand III
Opis
Cooler Master ErgoStand III to jednocześnie podstawka chłodząca jak i stacja dokująca przeznaczona do notebooków o maksymalnej przekątnej ekranu 17 oraz do urządzeń mobilnych typu tablet. Wyposażona w ogromny 230 mm ultra cichy wentylator, bazujący na nowoczesnym łożysku Loop Dynamic zapewnia przepływ powietrza o ilości 72 metrów sześciennych na minutę. Poziom hałasu jaki generuje wiatrak wynosi zaledwie 21 dBA, co jest porównywalne do szelestu liści na lekkim wietrze.
Nowa podstawka dzięki połączeniu nowoczesnej technologii i ekskluzywnego designu, oferuje wysoką skuteczność chłodzenia i dłuższą żywotność. Wbudowany regulator prędkości wentylatora pozwala na dostosowanie jego wydajności w zależności od potrzeb, dzięki czemu Ergostand III idealnie nadaje się do użytkowania w domu i w pracy. Przedni panel podstawki w postaci eleganckiej siatki można w łatwy sposób zdemontować i zapewnić sobie dostęp do wentylatora w celu wyczyszczenia go czy konserwacji.
Cooler Master ErgoStand III jest idealnym narzędziem do pracy z laptopem lub tabletem, sprawiając że korzystanie z tych urządzeń staje się bardziej komfortowe. Użytkownik ma do wyboru 6 ustawień wysokości i kąta nachylenia. Regulowane uchwyty antypoślizgowe są przystosowane do obsługi laptopa o przekątnej 17 oraz mniejszych urządzeń takich jak tablet. Po zakończonej pracy można w szybki sposób schować uchwyty, dzięki czemu urządzenie nie sprawia kłopotu podczas transportu.
Dowiedz się więcej na temat ergonomii i zastosowań podstawki na Cooler Master University www.cmuniversity.net
Dla maksymalnej wygody ErgoStand III wyposażono w 4 porty USB, dzięki czemu użytkownik ma możliwość podłączenia dodatkowej myszy, klawiatury czy pamięci flash bez utraty istniejących połączeń USB. Przemyślany system haczyków i profilowanych zagłębień pozwala na schowanie kabli i utrzymanie stanowiska pracy w jak największym porządku.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 9.7'' |
| Przekątna ekranu | 7,8'' |
| Przekątna ekranu | 9,8'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 8.9'' |
| Przekątna ekranu | 7'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 6'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 9'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 8'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 9.4" |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 23 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 72 cfm |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 21 dB |
| Hub USB | 4 porty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 385 x 280 x 46.7 - 225.5 mm |
| Waga | 1.21 kg |
| Złącza wejścia / wyjścia | - 4x USB 2.0 |