Producenci
Cooler Master Obudowa CMP 520L z oknem
Opis
Przedni panel z siatką geody
Zainspirowany asymetrycznymi formacjami kryształów, siatkowy panel przedni zapewnia duży wlot i wydajną filtrację kurzu.
Wszechstronne opcje chłodzenia
Obsługa do sześciu wentylatorów oraz obsługa przedniego, górnego i tylnego radiatora zapewniają, że wydajność nie zostanie obniżona.
Pełna czarna powłoka i osłona zasilacza
Wyróżnij swój system dzięki całkowicie czarnemu tłu i osłonie zasilacza, aby ukryć kable.
Oddychająca osłona zasilacza
Wentylowana osłona zasilacza obsługuje zarówno aktywnie, jak i pasywnie chłodzone zasilacze, instalowane w różnych orientacjach.
Miejsce na ulepszenia
Obsługa karty graficznej o średnicy do 350 mm, chłodnicy procesora o średnicy 161 mm oraz wielu lokalizacji wentylatorów/grzejników zapewnia miejsce na rozbudowę.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 439 x 204 x 463mm |
| Waga | 5.6 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |