Producenci
Cooler Master Obudowa HAF 700 z oknem ARGB biała
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Big Tower |
| Format | ATX |
| Format | SSI-CEB |
| Format | SSI-EEB |
| Format | E-ATX |
| Format | Micro ATX |
| Format | Mini-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 9 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 9 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 9 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 5 |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm ARGB (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 200 mm ARGB (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (dół) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 17 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 200 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 4 x 120 mm lub 3 x 140 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 6 x 120 mm lub 3 x 140 mm lub 2 x 200 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 2 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 480 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (bok) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 8 |
| Złącza na przednim panelu | Power |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | Reset |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 4 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 490 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 626 x 291 x 666 mm |