Producenci
Cooler Master Obudowa MasterBox 600 Lite Czarna
Opis
Obudowa MasterBox 600 Lite Czarna
Masterbox 600 ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu wydajności każdemu segmentowi społeczności budującej komputery PC. Wierzymy, że wszyscy użytkownicy powinni być w stanie osiągnąć najwyższy poziom wydajności, dlatego Masterbox 600 został zaprojektowany tak, aby zapewnić najwyższej jakości funkcje i wydajność możliwie najszerszej bazie użytkowników.
MasterBox 600 jest przygotowany z miejscem na radiator 420 mm i procesor graficzny 410 mm oraz obsługą płyty głównej ze złączem tylnym, co stanowi nowy standard w nowoczesnych obudowach ATX.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Tower |
| Format | E-ATX |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 410 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 210 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 474 x 230 x 481 mm |
| Waga | 8.4 kg |