Producenci
Cooler Master Podstawka chłodząca NOTEPAL U3 PLUS
Opis
NotePal U3 Plus jest to prosty zestaw chłodzący podnoszący komputer do kąta odpowiedniego dla lepszej pracy oraz pozycji użytkownika.
Rozbudowana konstrukcja siatki aluminiowej zapewnia szybkie rozpraszanie ciepła i zapobiega przegrzewaniu się laptopa. Smukła i lekka konstrukcja daje swobodę transportowania w każde miejsce pracy i zabawy. Specjalna konstrukcja szybkiego demontażu i instalacji wentylatorów oraz regulacja miejsca ich montażu zapewniają chłodzenie najbardziej wrażliwych elementów komputera.
Najważniejsze cechy:
- Smukła i lekka konstrukcja zapewnia doskonałą mobilność.
- Unikatowo wytrzymała konstrukcja zapewnia długi czas pracy.
- Może służyć jako ochrona komputera podczas transportu i przechowywania.
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia lepszy kąt pracy oraz polepsza postawę użytkownika.
- Doskonały projekt zapobiegający przegrzaniu się komputera.
Dane techniczne
| Poziom hałasu | 23 dB |
| Wymiary | 435 x 333 x 76 mm |
| Waga | 1.1 kg |
| Zasilanie | USB 5V |
| Pozostałe informacje | - Wentylatory: 80x80x10mm x3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Guma |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |