Producenci
Cooler Master Podstawka pod laptop Master Notepal L2 17" niebieski podświetlenie
Opis
Podstawka pod laptop Master Notepal L2 17" niebieski podświetlenie
Notepal L2 to niedroga oraz lekka podstawka chłodząca do laptopów, spełniająca wszystkie Twoje potrzeby. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, urządzenie oferuje cichy wentylator chłodzący z funkcją "plug-and-play", zapewniając wygodną pracę, natomiast metalowa pokrywa w kształcie siatki, zapewnia optymalny przepływ powietrza oraz minimalny poślizg. Przyjazna dla użytkownika, ergonomiczna budowa zwiększa komfort korzystania z laptopa na długi czas.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 16 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Przepływ powietrza | 20 cfm |
| Głośność | 29 dB |
| Hub USB | 1 port |
| Funkcje specjalne | Podświetlenie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 47.5 x 379 x 285 mm |
| Waga | 0.64 kg |